Wróć do poprzedniej strony...

Wyniki sezonów



WYNIKI 2018

Data dodania (ostatniej modyfikacji): 20.02.2019

Ranking '2018 Oddział ZĄBKOWICE ŚL seria - 8 gołębi z typowanej 15-tki - pkt GMP (40 PKT  gołębie młode

  1. Świerzawski Krzysztof  39 konk. 1447,28 pkt
  2. Maziarz Paweł                37 konk. 1442,90 pkt
  3. Dura Jacek                     38 konk. 1404,69 pkt
  4. Fedko Zdzisław              37 konk.1386,60 pkt
  5. Śliz Katarzyna                35 konk.1296,12 pkt

Data dodania (ostatniej modyfikacji): 20.02.2019

Ranking '2018 Oddział ZĄBKOWICE ŚL - seria gołębi z "całego spisu" pkt GMP (20 pkt)   gołębie młode z list sekcyjnych

  1. Maziarz Paweł           25 konk. 495,24 pkt
  2. Fedko Zdzisław         25 konk. 489,09 pkt
  3. Worek Leszek            25 konk. 482,58 pkt
  4. Machnicki Dawid       25 konk.482,56 pkt
  5. Śliz Katarzyna           25 konk.481,08 pkt

Data dodania (ostatniej modyfikacji): 20.02.2019



 gołębie młode lotniki 

Imię i Nazwisko Hodowcy Sek. Obrączka Pł. Konk. Punkty Kkm

1 MAZIARZ PAWEŁ         1 PL-0333-18-6658 - 5 193,95 1037,75

2 MAZIARZ PAWEŁ         1 PL-0355-18-5012 - 5 192,48 1037,75

3 MAZIARZ PAWEŁ         1 PL-0355-18-5066 - 5 192,20 1037,75 

 


Data dodania (ostatniej modyfikacji): 20.02.2019

Mistrz Oddziału
Ranking '2018 Oddział ZĄBKOWICE ŚL seria - 5 gołębi z typowanej 10-tki z 50-tki - pkt GMP (20; 40; 60; 80 PKT

1 Swierzawski Krzysztof   – 78 konk.3486,85 pkt

2 Dura Jacek                      – 77 konk.3359,10 pkt

3 Fedko Zdzisław              – 75 konk.3319,59 pkt


Data dodania (ostatniej modyfikacji): 20.02.2019

Mistrz Oddziału
Ranking '2018 Oddział ZĄBKOWICE ŚL - seria gołębi z "całego spisu" pkt GMP (20; 40; 60; 80 pkt) z list sekcyjnych

1 Fedko Zdzisław     – 70 konk. 2367,90 pkt

2 Pająk Roman         – 70 konk.2341,62 pkt

3 Tworek Andrzej     – 70 konk.2302,85 pkt


Data dodania (ostatniej modyfikacji): 20.02.2019

Lotniki '2018 gołębie dorosłe PZHGP Oddz. ZĄBKOWICE ŚL.

1.Fedko Zdzisław                    PL-0355-16-1059   15  konk. 664,93 pkt

2.Świerzawski Krzysztof​        PL-0355-15-491     14  konk. 662,67 pkt

3.Pajak Roman                       PL-0355-16-835      14  konk. 589,74 pkt


Data dodania (ostatniej modyfikacji): 20.02.2019

SUPER MISTRZ

ODDZIAŁU ZĄBKOWICE ŚLASKIE

 2018 

Mistrz  Oddziału                Świerzawski Krzysztof          – 59 konk.  2733,02 pkt

I V-ce Mistrz Oddziału       Dura Jacek                             – 59 konk.  2706,51 pkt

II V-ce Mistrz Oddziału      Fedko Zdzisław                     –  58 konk. 2720,63 pkt

I Przodownik                      Lozia Jan                                – 58 konk. 2614,5 pkt

II Przodownik                    Śliż Czesław                            - 55 konk. 2506,02 pkt

III Przodownik                   Pająk Roman                           –  46 konk. 2204,63 pkt


Data dodania (ostatniej modyfikacji): 14.02.2019

MISTRZOSTWO ODDZIAŁU  2018 KATEGORIA "A"
  Nazwisko i imię Oddział konk. coef.
Mistrz SZKOLNY KRZYSZTOF         ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE 18 117,24
I V-ce Mistrz SZKOLNY KATARZYNA ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE 18 160,50
II V-ce Mistrz PAJĄK ROMAN            ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE 18 225,22
1  Przodownik LOZIA JAN                 ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE 18 259,60
2  Przodownik FEDKO ZDZISŁAW         ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE 18 270,17
3  Przodownik DURA JACEK             ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE 18 446,73
4  Przodownik ŚWIERZAWSKI KRZYSZTOF     ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE 18 538,42
5  Przodownik ŚLIZ CZESŁAW           ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE 18 838,57

Data dodania (ostatniej modyfikacji): 14.02.2019

MISTRZOSTWO ODDZIAŁU 2018 KATEGORIA "B"
  Nazwisko i imię Oddział konk. coef.
Mistrz PAJĄK ROMAN            ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE 15 146,66
I V-ce Mistrz SZKOLNY KRZYSZTOF         ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE 15 153,52
II V-ce Mistrz DURA JACEK             ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE 15 237,96
1  Przodownik ŚWIERZAWSKI KRZYSZTOF     ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE 15 341,74
2  Przodownik FEDKO ZDZISŁAW         ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE 15 540,67
3  Przodownik SZKOLNY KATARZYNA ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE 15 613,94
4  Przodownik LOZIA JAN                 ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE 15 772,03
5  Przodownik ŚLIZ CZESŁAW           ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE 15 975,79

Data dodania (ostatniej modyfikacji): 14.02.2019

MISTRZOSTWO ODDZIAŁU 2018 KATEGORIA "C"
  Nazwisko i imię Oddział konk. coef.
Mistrz FEDKO ZDZISŁAW         ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE 12 142,41
I V-ce Mistrz ŚLIZ CZESŁAW           ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE 12 458,14
II V-ce Mistrz ŚWIERZAWSKI KRZYSZTOF     ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE 12 510,36
1  Przodownik DURA JACEK             ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE 12 541,76
2  Przodownik PAJĄK ROMAN            ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE 12 545,61
3  Przodownik LOZIA JAN                 ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE 12 689,09

Data dodania (ostatniej modyfikacji): 14.02.2019

MISTRZOSTWO ODDZIAŁU 2018 KATEGORIA "D"
  Nazwisko i imię Oddział konk. coef.
Mistrz PAJĄK ROMAN            ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE 45 917,49
I V-ce Mistrz FEDKO ZDZISŁAW         ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE 45 953,25
II V-ce Mistrz DURA JACEK             ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE 45 1226,45
1  Przodownik ŚWIERZAWSKI KRZYSZTOF     ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE 45 1390,52
2  Przodownik LOZIA JAN                 ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE 45 1720,72
3  Przodownik ŚLIZ CZESŁAW           ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE 45 2272,50

Data dodania (ostatniej modyfikacji): 14.02.2019

MISTRZOSTWO ODDZIAŁU 2018 MARATON
  Nazwisko i imię Oddział konk. coef.
Mistrz ŚWIERZAWSKI KRZYSZTOF     ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE 6 190,53
I V-ce Mistrz DURA JACEK             ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE 6 295,47
II V-ce Mistrz FEDKO ZDZISŁAW         ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE 6 388,20
4  Przodownik PAJĄK ROMAN            ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE 6 519,60
5  Przodownik ŚLIZ CZESŁAW           ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE 6 518,53

Data dodania (ostatniej modyfikacji): 22.02.2019

      KLASYFIKACJA PUNKTACJI HODOWCÓW  GOŁĘBI ROCZNYCH - po locie 10  
   ┌───┬──────────────────────┬──┬──────────────┬──────────────────────────┐
   │Lp.│   NAZWISKO i IMIĘ    │S.│ KONKURSY "S" │         PUNKTACJA        │
   │   │       HODOWCY        │  │L.10│Pop.│RAZ.│ Lot 10 │Poprzed.│  RAZEM │
   ├───┼──────────────────────┼──┼────┼────┼────┼────────┼────────┼────────┤
      1 PAJĄK ROMAN             1   5   30   35    190.76   790.28   981.03
      2 SZKIC DANIEL            2   5   30   35    197.16   779.56   976.72
      3 MAZIARZ PAWEŁ           1   5   30   35    188.64   787.90   976.54
      4 DURA JACEK              2   5   30   35    188.80   779.55   968.35
      5 FEDKO ZDZISŁAW          1   5   30   35    194.94   759.49   954.43
      6 TWOREK ANDRZEJ          1   5   30   35    174.13   769.69   943.82
      7 ŚLIZ KATARZYNA          1   5   30   35    178.94   747.25   926.19
      8 ŚWIERZAWSKI KRZYSZTOF   2   4   30   34    140.56   779.11   919.66
      9 SZKOLNY KATARZYNA       2   5   25   30    197.01   693.10   890.11
     10 SZKOLNY KRZYSZTOF       2   5   25   30    193.91   692.31   886.22
     11 SUCHECKI WOJCIECH       1   5   29   34    167.40   705.63   873.03
     12 SŁOWAKIEWICZ ADAM       1   3   29   32     99.85   689.96   789.81
     13 LOZIA JAN               1   3   28   31    108.54   674.56   783.11
     14 SEKUŁA MICHAŁ           1   1   30   31     38.35   741.60   779.95
     15 WYPYCH JANUSZ           2       30   30             712.05   712.05
     16 ŚLIPEK CZESŁAW          1   3   26   29    104.58   586.58   691.16
     17 SOTOŁA ZENON            2   2   24   26     72.27   616.72   689.00
     18 KUDAS JÓZEF             1   1   27   28     38.00   611.71   649.71
     19 DZIARMAGA DANIEL        1       27   27             623.05   623.05
     20 JUREK DAMIAN            1   1   25   26     33.42   583.39   616.81
     21 SŁOWIŃSKI BOGUSŁAW      1       26   26             596.48   596.48
     22 MACHNICKI D.& COGIEL J  4   2   21   23     71.24   514.47   585.71
     23 BULANDA MIECZYSŁAWA     1       24   24             533.60   533.60
     24 SCHODZIŃSKA KRYSTYNA    1   1   18   19     32.23   464.48   496.70
     25 WRONA EDWARD            2   5   15   20    181.92   289.98   471.89
     26 MISIARZ PAWEŁ           1   5   12   17    177.70   277.35   455.05
     27 POHORELSKY JAROSLAV     4   1   17   18     37.35   414.10   451.45
     28 OLEJNIK LESŁAW          2   1   18   19     35.83   385.03   420.86
     29 GRACZYK ROMAN           1   1   18   19     32.37   380.10   412.47
     30 ŚLEZIAK JANUSZ          2   1   16   17     32.52   328.63   361.15
     31 CHMAREK ROMUALD         1       15   15             328.16   328.16
     32 KOWALCZYK AND.& BOG.    4   1   12   13     35.28   230.80   266.08
     33 WOJTAŁOWICZ ANDRZEJ     2       11   11             249.89   249.89
     34 LEW DARIUSZ             4       12   12             230.81   230.81
     35 BEREK EUGENIUSZ         4        9    9             209.37   209.37
     36 GUDZ KAZIMIERZ          4   1    8    9     38.27   157.80   196.07
     37 PASIERB GRZEGORZ        4   2    6    8     70.09   118.57   188.66
     38 LUDWICKI BOGDAN         1        8    8             177.72   177.72
     39 GRACZYK ZBIGNIEW        1   2    3    5     69.46    66.43   135.89
     40 ROSIKOŃ KRZYSZTOF       2        7    7             130.68   130.68
     41 MOKRZYCKI JÓZEF         4   1    3    4     33.39    83.88   117.27
     42 ŚLIZ CZESŁAW            1        5    5             111.76   111.76
     43 LEŚNIAK CZESŁAW         1        4    4              84.03    84.03
     44 SZULIKOWSKI JANUSZ      1   1    2    3     37.54    35.12    72.67
     45 MYDLARZ BOGDAN          4        3    3              65.72    65.72
     46 KALFAS MARIAN           4        2    2              49.83    49.83
     47 MAJCHRZAK LESZEK        4        1    1              16.81    16.81

WYNIKI 2017

Data dodania (ostatniej modyfikacji): 14.02.2019


Data dodania (ostatniej modyfikacji): 14.02.2019

MISTRZOSTWO ODDZIAŁU  2017 KATEGORIA "A"
  Nazwisko i imię Oddział konk. coef.
Mistrz SZKOLNY KRZYSZTOF ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE 20 313,26
I V-ce Mistrz FEDKO ZDZISŁAW    ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE 20 488,72
II V-ce Mistrz ŚWIERZAWSKI KRZYSZTOF ZABKOWICE ŚLĄSKIE 20 586,22
1  Przodownik MAZIARZ LESŁAW ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE 20 639,12
 

Data dodania (ostatniej modyfikacji): 14.02.2019

MISTRZOSTWO ODDZIAŁU 2017 KATEGORIA "B"
  Nazwisko i imię Oddział konk. coef.
Mistrz MAZIARZ LESŁAW ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE 16 206,63
I V-ce Mistrz LOZIA JAN ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE 16 262,88
II V-ce Mistrz SZKOLNY KRZYSZTOF      ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE 16 305,36
1  Przodownik DURA JACEK ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE 16 539,12
2  Przodownik SWIERZAWSKI KRZYSZTOF ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE 16 583,49
3  Przodownik FEDKO ZDZISŁAW         ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE 16 592,54

Data dodania (ostatniej modyfikacji): 14.02.2019

MISTRZOSTWO ODDZIAŁU 2017 KATEGORIA "C"
  Nazwisko i imię Oddział konk. coef.
Mistrz DURA JACEK ZĄBKOWICE SLĄSKIE 9 174,90
I V-ce Mistrz SZKIC DANIEL ZĄBKOWICE SLĄSKIE 9 200,44
II V-ce Mistrz FEDKO ZDZISŁAW ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE 9 254,82
1  Przodownik SWIERZAWSKI KRZYSZTOF ZĄBKOWICE ŚLASKIE 9 267,33
2  Przodownik PAJĄK ROMAN ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE 9 290,77

Data dodania (ostatniej modyfikacji): 14.02.2019

MISTRZOSTWO ODDZIAŁU 2017 KATEGORIA "D"
  Nazwisko i imię Oddział konk. coef.
Mistrz SZKOLNY KRZYSZTOF ZĄBKOWICE SLĄSKIE 45 1289,96
I V-ce Mistrz FEDKO ZDZISŁAW ZĄBKOWICE SLĄSKIE 45 1336,08
II V-ce Mistrz ŚWIERZAWSKI KRZYSZTOF ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE 45 1437,04
1  Przodownik MAZIARZ LESŁAW ZĄBKOWICE SLĄSKIE 45 1497,30

Data dodania (ostatniej modyfikacji): 14.02.2019

MISTRZOSTWO OKRĘGU WAŁBRZYCH 2017 MARATON
  Nazwisko i imię Oddział konk. coef.
Mistrz PAJĄK ROMAN ZĄBKOWICE SLASKIE 6 239,84
I V-ce Mistrz        
II V-ce Mistrz        

WYNIKI 2016

Data dodania (ostatniej modyfikacji): 13.02.2019


Data dodania (ostatniej modyfikacji): 13.02.2019

MISTRZOSTWO ODDZIAŁU 2016 KATEGORIA "A"
  Nazwisko i imię Oddział konk. coef.
Mistrz MAZIARZ LESŁAW ZĄBKOWICE ŚL. 20 199,41
I V-ce Mistrz PAJĄK ROMAN ZĄBKOWICE ŚL. 20 597,31
II V-ce Mistrz DURA ROMAN & JACEK ZĄBKOWICE ŚL. 20 967,3
1  Przodownik ŚWIERZAWSKI KRZY.PAW.  ZĄBKOWICE ŚL. 20 1173,22
2  Przodownik ŚLIPEK CZESŁAW ZĄBKOWICE ŚL. 20 1492,89
3  Przodownik LEŚNIAK CZESŁAW ZĄBKOWICE ŚL. 20 1823,48

Data dodania (ostatniej modyfikacji): 13.02.2019

MISTRZOSTWO ODDZIAŁU 2016 KATEGORIA "B"
  Nazwisko i imię Oddział konk. coef.
Mistrz MAZIARZ LESŁAW ZĄBKOWICE ŚL. 16 294,55
I V-ce Mistrz PAJĄK ROMAN ZĄBKOWICE ŚL. 16 413,77
II V-ce Mistrz DURA ROMAN & JACEK ZĄBKOWICE ŚL. 16 547,90
1  Przodownik PAWLAK RYSZARD ZĄBKOWICE ŚL. 16 811,36
2  Przodownik ŚWIERZAWSKI KRZY.PAW.  ZĄBKOWICE ŚL. 16 916,87
3  Przodownik SZULIKOWSKI JANUSZ ZĄBKOWICE ŚL. 16 1082,68
4  Przodownik ŚLIPEK CZESŁAW ZĄBKOWICE ŚL. 16 1470,72
5  Przodownik LEŚNIAK CZESŁAW ZĄBKOWICE ŚL. 16 1561,51

Data dodania (ostatniej modyfikacji): 13.02.2019

MISTRZOSTWO ODDZIAŁU 2016 KATEGORIA "C"
  Nazwisko i imię Oddział konk. coef.
Mistrz ŚWIERZAWSKI KRZY.PAW.  ZĄBKOWICE ŚL. 9 126,72
I V-ce Mistrz PAWLAK RYSZARD ZĄBKOWICE ŚL. 9 178,53
II V-ce Mistrz MAZIARZ LESŁAW ZĄBKOWICE ŚL. 9 247,44
1  Przodownik DURA ROMAN & JACEK ZĄBKOWICE ŚL. 9 311,77
2  Przodownik PAJĄK ROMAN ZĄBKOWICE ŚL. 9 324,97
3  Przodownik LEŚNIAK CZESŁAW ZĄBKOWICE ŚL. 9 395,04
4  Przodownik ŚLIPEK CZESŁAW ZĄBKOWICE ŚL. 9 695,91
5  Przodownik SZULIKOWSKI JANUSZ ZĄBKOWICE ŚL. 9 1164,83

Data dodania (ostatniej modyfikacji): 13.02.2019

MISTRZOSTWO ODDZIAŁU 2016 KATEGORIA "D"
  Nazwisko i imię Oddział konk. coef.
Mistrz MAZIARZ LESŁAW ZĄBKOWICE ŚL. 45 741,40
I V-ce Mistrz PAJĄK ROMAN ZĄBKOWICE ŚL. 45 1336,05
II V-ce Mistrz DURA ROMAN & JACEK ZĄBKOWICE ŚL. 45 1826,97
1  Przodownik ŚWIERZAWSKI KRZY.PAW.  ZĄBKOWICE ŚL. 45 2216,81
2  Przodownik ŚLIPEK CZESŁAW ZĄBKOWICE ŚL. 45 3659,52
3  Przodownik LEŚNIAK CZESŁAW ZĄBKOWICE ŚL. 45 3780,03

Data dodania (ostatniej modyfikacji): 13.02.2019

MISTRZOSTWO ODDZIAŁU 2016 MARATON
  Nazwisko i imię Oddział konk. coef.
Mistrz ŚLIPEK CZESŁAW ZĄBKOWICE ŚL. 6 297,06
I V-ce Mistrz SZULIKOWSKI JANUSZ ZĄBKOWICE ŚL. 6 311,40
II V-ce Mistrz LEŚNIAK CZESŁAW ZĄBKOWICE ŚL. 6 394,27
4  Przodownik PAJĄK ROMAN ZĄBKOWICE ŚL. 6 488,52

wyniki 2015

Data dodania (ostatniej modyfikacji): 13.02.2019


Data dodania (ostatniej modyfikacji): 13.02.2019

MISTRZOSTWO ODDZIAŁU 2015 KATEGORIA "A"
  Nazwisko i imię Oddział konk. coef.
Mistrz CIEŚLA TOMASZ ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE 20 464,59
I V-ce Mistrz DURA ROMAN & JACEK     ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE 20 706,93
II V-ce Mistrz ŚWIERZAWSKI KRZYSZTOF ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE 20 957,55
1  Przodownik PAJĄK ROMAN ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE 20 1066,98
2  Przodownik MAZIARZ LESŁAW         ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE 20 1354,25

Data dodania (ostatniej modyfikacji): 13.02.2019

MISTRZOSTWO ODDZIAŁU 2015 KATEGORIA "B"
  Nazwisko i imię Oddział konk. coef.
Mistrz PAJĄK ROMAN ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE 16 394,08
I V-ce Mistrz DURA ROMAN & JACEK     ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE 16 794,99
II V-ce Mistrz MORDKO JANUSZ ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE 16 801,36
1  Przodownik MAZIARZ LESŁAW         ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE 16 864,88
2  Przodownik ŚWIERZAWSKI KRZYSZTOF ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE 16 1588,41

Data dodania (ostatniej modyfikacji): 13.02.2019

MISTRZOSTWO ODDZIAŁU 2015 KATEGORIA "C"
  Nazwisko i imię Oddział konk. coef.
Mistrz ŚWIERZAWSKI KRZYSZTOF ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE 9 158,09
I V-ce Mistrz MAZIARZ LESŁAW         ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE 9 186,27
II V-ce Mistrz DURA ROMAN & JACEK     ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE 9 204,53
1  Przodownik PAJĄK ROMAN ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE 9 321,66
2  Przodownik LEŚNIAK CZESŁAW ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE 9 466,69

Data dodania (ostatniej modyfikacji): 13.02.2019

MISTRZOSTWO ODDZIAŁU 2015 KATEGORIA "D"
  Nazwisko i imię Oddział konk. coef.
Mistrz DURA ROMAN & JACEK     ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE 45 1706,45
I V-ce Mistrz PAJĄK ROMAN ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE 45 1782,72
II V-ce Mistrz MAZIARZ LESŁAW         ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE 45 2405,4
1  Przodownik ŚWIERZAWSKI KRZYSZTOF ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE 45 2704,05

Data dodania (ostatniej modyfikacji): 13.02.2019

MISTRZOSTWO ODDZIAŁU 2015 MARATON
  Nazwisko i imię Oddział konk. coef.
Mistrz PAJĄK ROMAN ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE 6 171,3
I V-ce Mistrz LEŚNIAK CZESŁAW ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE 6 188,32
II V-ce Mistrz DULANOWSKI MARIAN ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE 6 227,34
1  Przodownik DURA ROMAN & JACEK     ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE 6 265,23
2  Przodownik MAZIARZ LESŁAW         ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE 6 424,62
3  Przodownik ŚWIERZAWSKI KRZYSZTOF ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE 6 434,44
4  Przodownik MORDKO JANUSZ ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE 6 574,64

WYNIKI 2014

Data dodania (ostatniej modyfikacji): 13.02.2019


Data dodania (ostatniej modyfikacji): 13.02.2019

MISTRZOSTWO ODDZIAŁU  2014 KATEGORIA "A"
  Nazwisko i imię Oddział konk. coef.
Mistrz ŚWIERZAWSKI KRZYSZTOF & PAWEŁ  ZĄBKOWICE ŚL 20 434,16
I V-ce Mistrz SZKIC DANIEL           ZĄBKOWICE ŚL 20 1079,37
II V-ce Mistrz LASKOWSKI RYSZARD      ZĄBKOWICE ŚL 20 1102,68
1  Przodownik MAZIARZ LESŁAW         ZĄBKOWICE ŚL 20 1125,89
2  Przodownik SZANIAWSCY B.& P.      ZĄBKOWICE ŚL 20 1204,38

Data dodania (ostatniej modyfikacji): 13.02.2019

MISTRZOSTWO ODDZIAŁU 2014 KATEGORIA "B"
  Nazwisko i imię Oddział konk. coef.
Mistrz MAZIARZ LESŁAW         ZĄBKOWICE ŚL 16 724,74
I V-ce Mistrz DURA ROMAN & JACEK     ZĄBKOWICE ŚL 16 881,72
II V-ce Mistrz ŚWIERZAWSKI KRZYSZTOF & PAWEŁ  ZĄBKOWICE ŚL 16 1060,61
1  Przodownik SZANIAWSCY B.& P.      ZĄBKOWICE ŚL 16 1646,16
2  Przodownik LEŚNIAK CZESŁAW        ZĄBKOWICE ŚL 16 1960,77

Data dodania (ostatniej modyfikacji): 13.02.2019

MISTRZOSTWO ODDZIAŁU 2014 KATEGORIA "C"
  Nazwisko i imię Oddział konk. coef.
Mistrz DURA ROMAN & JACEK     ZĄBKOWICE ŚL 9 249,90
I V-ce Mistrz LASKOWSKI RYSZARD      ZĄBKOWICE ŚL 9 353,94
II V-ce Mistrz LEŚNIAK CZESŁAW        ZĄBKOWICE ŚL 9 432,68
1  Przodownik MAZIARZ LESŁAW         ZĄBKOWICE ŚL 9 859,96
2  Przodownik SZANIAWSCY B.& P.      ZĄBKOWICE ŚL 9 759,53
3  Przodownik SZKIC DANIEL           ZĄBKOWICE ŚL 9 539,59
4  Przodownik ŚWIERZAWSKI KRZYSZTOF & PAWEŁ  ZĄBKOWICE ŚL 9 505,79

Data dodania (ostatniej modyfikacji): 13.02.2019

MISTRZOSTWO ODDZAŁ 2014 KATEGORIA "D"
  Nazwisko i imię Oddział konk. coef.
Mistrz ŚWIERZAWSKI KRZYSZTOF & PAWEŁ  ZĄBKOWICE ŚL 45 2000,56
I V-ce Mistrz MAZIARZ LESŁAW         ZĄBKOWICE ŚL 45 2710,59
II V-ce Mistrz SZANIAWSCY B.& P.      ZĄBKOWICE ŚL 45 3610,07

Data dodania (ostatniej modyfikacji): 13.02.2019

MISTRZOSTWO ODDZIAŁU 2014 MARATON
  Nazwisko i imię Oddział konk. coef.
Mistrz DULANOWSKI MARIAN      ZĄBKOWICE ŚL 6 443,31
I V-ce Mistrz ŚWIERZAWSKI KRZYSZTOF & PAWEŁ  ZĄBKOWICE ŚL 6 560,64
II V-ce Mistrz LEŚNIAK CZESŁAW        ZĄBKOWICE ŚL 6 635,98
1  Przodownik DURA ROMAN & JACEK     ZĄBKOWICE ŚL 6 686,54

Data dodania (ostatniej modyfikacji): 13.02.2019

RANKING 2014 ODDZIAŁ  ZĄBKOWICE ŚL seria z “50” tki

Kol. Imię i Nazwisko Konkursy Seryjne -"z 50-tki"
Hodowcy 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14     Razem
1 ŚWIERZAWSKI KRZY.PAW.  5 5 5 3 3 4 3 4 4 3 4 2 4 2         51
2 MAZIARZ LESŁAW         5 5 5 3 3 4 3 4 4 3 4 2 4 2         51
3 DURA ROMAN & JACEK     5 5 5 3 3 4 3 4 4 3 4 2 4 2         51
4 LASKOWSKI RYSZARD      5 5 5 3 3 4 3 4 4 3 4 2 4 2         51
5 SZKIC DANIEL           5 5 5 3 3 4 3 4 4 3 4 2 4 2         51
6 SZANIAWSCY B.& P.      5 5 5 3 3 4 3 4 4 3 4 2 4 2         51
7 LEŚNIAK CZESŁAW        5 5 5 3 3 4 3 4 4 3 4 2 4 2         51
8 PAWLAK RYSZARD         5 5 5 3 3 4 3 4 4 3 4 2 4 2         51
9 SOLIŃSKI TADEUSZ       5 5 5 3 3 4 3 4 4 3 4 2 4 2         51
10 TWOREK ANDRZEJ         5 5 5 3 3 4 3 4 4 3 4 2 3 2         50
11 DULANOWSKI MARIAN      5 5 5 3 3 4 3 4 4 3 4 2 4 2         51
12 SOTOŁA ZENON           5 5 5 3 3 4 3 2 4 3 4 2 4 2         49
13 BAŃSKI PAWEŁ           5 5 5 3 3 4 3 4 4 3 4 1 4 2         50
14 SZKOLNY JAN            5 5 5 3 3 4 3 4 4 3 4 2 4 1         50
15 PIASECKI P.& WĘGRZYN P 5 5 5 3 3 4 3 2 4 3 4 2 4 2         49
16 WYPYCH JANUSZ          5 5 5 3 3 4 3 3 4 2 4 2 4 2         49
17 SZKOLNY KRZYSZTOF      5 5 5 3 3 4 3 4 4 1 4 2 4 2         49
18 KAWIŃSKI MIROSŁAW      5 5 5 3 3 4 3 4 4 1 4 2 4 2         49
19 JANOSZEK SŁAWOMIR      5 5 5 3 3 4 3 4 4 3 3 2 2 2         48
20 NOWAK ADAM             5 5 5 3 3 4 3 4 4 2 4 2 4 0         48
21 GÓRSKI R.& BOREK M.    5 5 5 3 3 4 3 2 4 1 4 2 4 1         46
22 SCHODZIŃSKA KRYSTYNA   5 5 5 3 3 4 3 1 4 0 4 2 4 2         45
23 KUSTRA WOJCIECH        5 1 4 3 3 4 3 4 4 2   - 2 1 2         38
24 POTACZEK JAN           5 5 4 3 3 3 3 2 4 3 3 1 4   -         43
25 MICHOŃ MACIEJ          5 5 5 2 0 4 1 4 4 3 4 2 4 0         43
26 SZUMSKI JAN            3 5 5 2 2 4 3 3 4 3 4 1 1 0         40
27 SZTANGRET JAN          3 2 0 3 3 2 3   - 4 3 1 2 4 2         32
28 ŚLIPEK CZESŁAW         2 3 5 3 3 1 3 4 1 3 2 1 2 1         34
29 SZULIKOWSKI JANUSZ     5 5 5 3 0 4 3 2 3 3   -   - 3 2         38
30 GRACZYK ROMAN          5 1 5 3 3 2 3 3 1 3 1 1 2 1         34
31 KUCHARSKI GRZE & ZBIG  1 3 5 3 3 4 3 3 4   - 2   - 4   -         35
32 ŚLEZIAK JANUSZ         5 3 3 2 2 3 2 1 4 2 4 1 2 1         35
33 OLEJNIK LESŁAW         5 5 5   - 3 4 3 3 4 1 1   -   -   -         34
34 KROCZ SŁAWOMIR         5 5 5 3 2 4 2 0 4   - 0 0 2 0         32
35 JACHOWSKI WOJCIECH     5 5 5 3 3 4 3   -   -   -   -   -   -   -         28
36 ROSIKOŃ MIECZYSŁAW     1 0 2 3 2 4 3 0 4 1 1 1 1 0         23
37 MRÓZ EDWARD            5 5 5 2   - 3 2   - 4   - 2   - 4   -         32
38 GWIŻDŻ SŁAWOMIR        5 5 5   -   - 4   - 2 3   - 2   - 4   -         30
39 ŁABUZ KRZYSZTOF        5 5 5 3 3 4   -   -   -   -   -   -   -   -         25
40 JUREK DAMIAN           3 5 0 1 0 3   - 0 4 3 2 0 3   -         24
41 GIRECKI JÓZEF          5 4 5 3 3 4   -   -   -   -   -   -   -   -         24
42 DZIURA LESZEK          0 0 4 2 3 0 3 0 0 0 0 0 2 1         15
43 CHMAREK KAROLINA       0 0 0 3 0 0 2 0   - 0 1 2 1 1         10
44 STOPYRA MATEUSZ        5 5 5 1 3 2   - 0   -   -   -   -   -   -         21
45 LUDWICKI BOGDAN        2 3 1 1 1 1 3 0 2 0 0   -   -   -         14
46 CHABRASZEWSKI DANIEL   0 5 0 2 3 2 0   -   -   -   -   -   -   -         12
47 ZARÓWNY JAN            1 2 0 3 3 1 0   -   - 0   -   -   -   -         10
48 DACYSZYN PIOTR         3 4 3 0 0 1 0 1 2 0 0 0 1 0         15
49 ŚWITOŃ TOMASZ          5 1 3 1   - 3   -   - 1   -   -   -   -   -         14
50 WRONA EDWARD           5 3 2 0   - 0   - 1 2 1 0 0 0   -         14
51 WOŹNIAK EDWARD         5 5 1 1 0 0 0 0 1   - 0 0 1   -         14
52 LOZIA JAN              4 5 4   - 0 1 1   -   -   -   -   -   -   -         15
53 HERCUŃ JÓZEF           0 0 0 0 0 0 3 2 0 1 0 0 0 0         6
54 PINKIEWICZ JAN           - 0 0 1 0 0 2   - 2   -   -   -   -   -         5
55 TABACZUK MIECZYSŁAW      - 1 3 3   -   - 0   -   - 0 0   -   -   -         7
56 TKACZ RYSZARD          2 0 0   - 0   -   - 0 1   -   -   -   -   -         3
57 WÓJCIK ANDRZEJ         0 3 0   - 0 0   - 0 0 0 0 0   -   -         3
58 TROJNAR JÓZEF            - 0   -   -   -   -   -   -   - 0 1 0   -   -         1
59 ZIĘCINA KAZIMIERZ      0 0 1   - 0   -   -   -   -   -   -   -   -   -         1

Data dodania (ostatniej modyfikacji): 13.02.2019

Ranking '2014 Oddział ZĄBKOWICE ŚL - seria z "całego spisu" 
Kol. Imię i Nazwisko Konkursy Seryjne "z całego spisu"
  Hodowcy 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14     Razem
1 DURA ROMAN & JACEK     6 6 6 4 4 5 4 5 5 4 5 3 5 3         65
2 ŚWIERZAWSKI KRZY.PAW.  6 6 6 4 4 5 4 5 5 4 5 3 5 3         65
3 MAZIARZ LESŁAW         6 6 6 4 4 5 4 5 5 4 5 3 5 3         65
4 SZANIAWSCY B.& P.      6 6 6 4 4 5 4 5 5 4 5 3 5 3         65
5 SZKIC DANIEL           6 6 6 4 4 5 4 5 5 4 5 3 5 3         65
6 PAWLAK RYSZARD         6 6 6 4 4 5 4 5 5 4 5 3 5 3         65
7 LEŚNIAK CZESŁAW        6 6 6 4 4 5 4 5 5 4 5 3 5 3         65
8 LASKOWSKI RYSZARD      6 6 6 4 4 5 4 5 5 3 5 3 5 3         64
9 SOLIŃSKI TADEUSZ       6 6 6 4 4 5 4 5 5 4 5 3 5 3         65
10 PIASECKI P.& WĘGRZYN P 6 6 6 4 4 5 4 3 5 4 5 3 5 3         63
11 SOTOŁA ZENON           6 6 6 4 4 5 4 3 5 4 5 3 5 3         63
12 SZKOLNY JAN            6 6 6 4 4 5 4 5 5 4 5 3 5 1         63
13 TWOREK ANDRZEJ         6 6 6 4 4 5 4 5 5 4 5 3 3 2         62
14 DULANOWSKI MARIAN      6 5 6 3 4 4 4 5 5 4 5 3 5 3         62
15 SZKOLNY KRZYSZTOF      6 6 6 4 4 5 3 5 5 2 5 3 5 3         62
16 BAŃSKI PAWEŁ           6 6 6 4 4 5 4 5 5 3 5 1 5 3         62
17 KAWIŃSKI MIROSŁAW      6 6 6 4 4 5 4 5 5 1 5 2 5 3         61
18 WYPYCH JANUSZ          6 6 6 4 4 5 3 3 5 2 5 2 5 3         59
19 JANOSZEK SŁAWOMIR      6 6 6 4 4 5 4 4 5 3 3 2 2 3         57
20 GÓRSKI R.& BOREK M.    6 6 6 4 4 5 4 2 5 1 5 3 5 1         57
21 NOWAK ADAM             6 6 6 4 3 5 4 4 5 2 5 3 5 0         58
22 SCHODZIŃSKA KRYSTYNA   6 6 6 4 4 5 4 1 5 0 5 3 5 2         56
23 KUSTRA WOJCIECH        5 1 4 4 4 5 4 5 5 2   - 3 1 3         46
24 GRACZYK ROMAN          6 5 6 4 4 3 4 3 4 4 2 1 4 1         51
25 MICHOŃ MACIEJ          6 6 6 2 0 5 1 5 5 3 5 3 5 0         52
26 SZUMSKI JAN            4 6 6 2 2 5 4 4 5 3 5 1 1 0         48
27 SZTANGRET JAN          3 3 2 3 3 2 4   - 5 4 1 2 4 3         39
28 POTACZEK JAN           5 6 4 4 3 3 3 2 5 3 3 1 5   -         47
29 SZULIKOWSKI JANUSZ     6 6 6 4 0 4 4 2 4 3   -   - 4 3         46
30 ŚLIPEK CZESŁAW         2 3 5 4 4 1 3 5 1 4 2 1 2 1         38
31 KUCHARSKI GRZE & ZBIG  2 5 5 4 4 5 3 3 5   - 3   - 5   -         44
32 ŚLEZIAK JANUSZ         6 3 3 2 2 3 2 1 5 2 5 1 2 1         38
33 OLEJNIK LESŁAW         6 6 6   - 4 5 4 3 5 1 1   -   -   -         41
34 JACHOWSKI WOJCIECH     6 6 6 4 4 5 4   -   -   -   -   -   -   -         35
35 KROCZ SŁAWOMIR         6 6 6 4 2 4 2 0 5   - 0 0 2 0         37
36 ROSIKOŃ MIECZYSŁAW     1 0 2 3 2 4 4 0 5 1 1 1 1 0         25
37 ŁABUZ KRZYSZTOF        6 6 6 4 4 5   -   -   -   -   -   -   -   -         31
38 GIRECKI JÓZEF          6 5 6 4 4 5   -   -   -   -   -   -   -   -         30
39 MRÓZ EDWARD            6 5 5 2   - 3 2   - 4   - 2   - 4   -         33
40 GWIŻDŻ SŁAWOMIR        6 5 6   -   - 4   - 2 3   - 2   - 5   -         33
41 JUREK DAMIAN           3 5 0 1 0 3   - 0 5 4 2 0 3   -         26
42 DZIURA LESZEK          0 0 4 2 3 0 4 0 0 0 0 0 2 1         16
43 STOPYRA MATEUSZ        6 6 6 1 4 2   - 0   -   -   -   -   -   -         25
44 CHMAREK KAROLINA       0 0 0 3 0 0 2 0   - 0 1 2 1 1         10
45 LUDWICKI BOGDAN        2 3 1 1 1 1 3 0 2 0 0   -   -   -         14
46 CHABRASZEWSKI DANIEL   0 6 0 2 3 2 0   -   -   -   -   -   -   -         13
47 ZARÓWNY JAN            1 2 0 3 3 1 0   -   - 0   -   -   -   -         10
48 LOZIA JAN              4 6 5   - 0 3 1   -   -   -   -   -   -   -         19
49 ŚWITOŃ TOMASZ          5 1 4 1   - 4   -   - 1   -   -   -   -   -         16
50 WOŹNIAK EDWARD         6 6 1 1 0 0 0 0 1   - 0 0 1   -         16
51 WRONA EDWARD           6 3 2 0   - 0   - 1 2 1 0 0 0   -         15
52 DACYSZYN PIOTR         3 4 3 0 0 1 0 1 2 0 0 0 1 0         15
53 HERCUŃ JÓZEF           0 1 0 0 0 0 4 2 0 1 0 0 0 0         8
54 TABACZUK MIECZYSŁAW      - 1 3 4   -   - 0   -   - 0 0   -   -   -         8
55 PINKIEWICZ JAN           - 0 0 1 0 0 2   - 2   -   -   -   -   -         5
56 TKACZ RYSZARD          2 0 0   - 0   -   - 0 1   -   -   -   -   -         3
57 WÓJCIK ANDRZEJ         0 3 0   - 0 0   - 0 0 0 0 0   -   -         3
58 TROJNAR JÓZEF            - 0   -   -   -   -   -   -   - 0 1 0   -   -         1
59 ZIĘCINA KAZIMIERZ      0 0 1   - 0   -   -   -   -   -   -   -   -   -         1

Data dodania (ostatniej modyfikacji): 13.02.2019

Ranking '2014 Oddział ZĄBKOWICE Śl. "SUPERMISTRZ" - konk. Z 50-tki + konk seria z całego spisu
Kol. Imię i Nazwisko z "50-tki" "całego spisu" Razem suma
Hodowcy konk pkt konk. pkt konk pkt
1 DURA ROMAN & JACEK     51 2178,4 65 2873,44 116 5051,84
2 ŚWIERZAWSKI KRZY.PAW.  51 2189,34 65 2860,24 116 5049,58
3 MAZIARZ LESŁAW         51 2187,43 65 2841,39 116 5028,82
4 SZANIAWSCY B.& P.      51 2147,44 65 2805,82 116 4953,26
5 SZKIC DANIEL           51 2147,63 65 2803,08 116 4950,71
6 LEŚNIAK CZESŁAW        51 2143,22 65 2786,93 116 4930,15
7 PAWLAK RYSZARD         51 2135,47 65 2789,72 116 4925,19
8 LASKOWSKI RYSZARD      51 2165,29 64 2758,30 115 4923,59
9 SOLIŃSKI TADEUSZ       51 2096,99 65 2743,12 116 4840,11
10 SOTOŁA ZENON           49 2068,07 63 2717,04 112 4785,11
11 PIASECKI P.& WĘGRZYN P 49 2036,21 63 2721,95 112 4758,16
12 SZKOLNY JAN            50 2051,18 63 2614,52 113 4665,70
13 TWOREK ANDRZEJ         50 2075,26 62 2588,94 112 4664,20
14 DULANOWSKI MARIAN      51 2070,97 62 2578,94 113 4649,91
15 BAŃSKI PAWEŁ           50 2056,81 62 2567,52 112 4624,33
16 SZKOLNY KRZYSZTOF      49 1982,21 62 2576,69 111 4558,90
17 KAWIŃSKI MIROSŁAW      49 1972,61 61 2466,04 110 4438,65
18 WYPYCH JANUSZ          49 1990,58 59 2381,97 108 4372,55
19 JANOSZEK SŁAWOMIR      48 1944,14 57 2317,75 105 4261,89
20 NOWAK ADAM             48 1855,53 58 2243,60 106 4099,13
21 GÓRSKI R.& BOREK M.    46 1822,28 57 2271,16 103 4093,44
22 SCHODZIŃSKA KRYSTYNA   45 1769,63 56 2222,33 101 3991,96
23 KUSTRA WOJCIECH        38 1622,34 46 2051,21 84 3673,55
24 MICHOŃ MACIEJ          43 1527,35 52 1835,19 95 3362,54
25 GRACZYK ROMAN          34 1369,82 51 1974,19 85 3344,01
26 POTACZEK JAN           43 1595,65 47 1737,29 90 3332,94
27 SZUMSKI JAN            40 1491,44 48 1749,65 88 3241,09
28 SZTANGRET JAN          32 1481,58 39 1748,76 71 3230,34
29 SZULIKOWSKI JANUSZ     38 1405,03 46 1728,95 84 3133,98
30 ŚLIPEK CZESŁAW         34 1422,92 38 1621,17 72 3044,09
31 KUCHARSKI GRZE & ZBIG  35 1310,97 44 1609,69 79 2920,66
32 ŚLEZIAK JANUSZ         35 1295,02 38 1377,58 73 2672,60
33 OLEJNIK LESŁAW         34 1132,76 41 1368,64 75 2501,40
34 JACHOWSKI WOJCIECH     28 1006,1 35 1275,56 63 2281,66
35 KROCZ SŁAWOMIR         32 1048,31 37 1190,70 69 2239,01
36 ROSIKOŃ MIECZYSŁAW     23 1001,21 25 1090,99 48 2092,20
37 MRÓZ EDWARD            32 962,86 33 979,82 65 1942,68
38 ŁABUZ KRZYSZTOF        25 823,13 31 1042,76 56 1865,89
39 GIRECKI JÓZEF          24 785,68 30 1002,20 54 1787,88
40 GWIŻDŻ SŁAWOMIR        30 839,27 33 911,25 63 1750,52
41 JUREK DAMIAN           24 802,72 26 890,24 50 1692,96
42 DZIURA LESZEK          15 662,22 16 716,92 31 1379,14
43 STOPYRA MATEUSZ        21 574,54 25 680,22 46 1254,76
44 CHMAREK KAROLINA       10 582,6 10 582,60 20 1165,20
45 LUDWICKI BOGDAN        14 498,68 14 498,68 28 997,36
46 CHABRASZEWSKI DANIEL   12 445,52 13 461,77 25 907,29
47 ZARÓWNY JAN            10 444,83 10 444,83 20 889,66
48 ŚWITOŃ TOMASZ          14 350,27 16 401,15 30 751,42
49 LOZIA JAN              15 322,45 19 424,52 34 746,97
50 DACYSZYN PIOTR         15 357,88 15 357,88 30 715,76
51 WRONA EDWARD           14 342,55 15 358,97 29 701,52
52 WOŹNIAK EDWARD         14 326,84 16 359,66 30 686,50
53 HERCUŃ JÓZEF           6 284,51 8 356,75 14 641,26
54 TABACZUK MIECZYSŁAW    7 237,93 8 291,23 15 529,16
55 PINKIEWICZ JAN         5 250,09 5 250,09 10 500,18
56 TKACZ RYSZARD          3 66,06 3 66,06 6 132,12
57 WÓJCIK ANDRZEJ         3 51,86 3 51,86 6 103,72
58 TROJNAR JÓZEF          1 32,02 1 32,02 2 64,04
59 ZIĘCINA KAZIMIERZ      1 17,78 1 17,78 2 35,56

Data dodania (ostatniej modyfikacji): 13.02.2019

Ranking '2014 Oddział ZĄBKOWICE ŚL - seria z "całego spisu" 
Kol. Imię i Nazwisko Konkursy Seryjne "z całego spisu"
  Hodowcy 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14     Razem
1 DURA ROMAN & JACEK     2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2         28
2 ŚWIERZAWSKI KRZY.PAW.  2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2         28
3 LASKOWSKI RYSZARD      2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2         28
4 MAZIARZ LESŁAW         2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2         28
5 PIASECKI P.& WĘGRZYN P 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2         28
6 SZANIAWSCY B.& P.      2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2         28
7 LEŚNIAK CZESŁAW        2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2         28
8 PAWLAK RYSZARD         2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2         28
9 SZKIC DANIEL           2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2         28
10 SOTOŁA ZENON           2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2         28
11 SOLIŃSKI TADEUSZ       2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2         28
12 TWOREK ANDRZEJ         2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2         28
13 DULANOWSKI MARIAN      2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2         28
14 WYPYCH JANUSZ          2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2         28
15 SZKOLNY KRZYSZTOF      2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2         28
16 JANOSZEK SŁAWOMIR      2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2         28
17 BAŃSKI PAWEŁ           2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 1 2 2         27
18 SZKOLNY JAN            2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 1         27
19 KAWIŃSKI MIROSŁAW      2 2 2 2 2 2 2 2 2 1 2 2 2 2         27
20 GÓRSKI R.& BOREK M.    2 2 2 2 2 2 2 2 2 1 2 2 2 1         26
21 NOWAK ADAM             2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 0         26
22 KUSTRA WOJCIECH        2 1 2 2 2 2 2 2 2 2   - 2 1 2         24
23 SCHODZIŃSKA KRYSTYNA   2 2 2 2 2 2 2 1 2 0 2 2 2 2         25
24 SZTANGRET JAN          2 2 2 2 2 2 2   - 2 2 1 2 2 2         25
25 GRACZYK ROMAN          2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 1 2 1         26
26 ŚLIPEK CZESŁAW         2 2 2 2 2 1 2 2 1 2 2 1 2 1         24
27 ŚLEZIAK JANUSZ         2 2 2 2 2 2 2 1 2 2 2 1 2 1         25
28 POTACZEK JAN           2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 1 2   -         25
29 SZUMSKI JAN            2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 1 1 0         24
30 MICHOŃ MACIEJ          2 2 2 2 0 2 1 2 2 2 2 2 2 0         23
31 SZULIKOWSKI JANUSZ     2 2 2 2 0 2 2 2 2 2   -   - 2 2         22
32 KUCHARSKI GRZE & ZBIG  2 2 2 2 2 2 2 2 2   - 2   - 2   -         22
33 ROSIKOŃ MIECZYSŁAW     1 0 2 2 2 2 2 0 2 1 1 1 1 0         17
34 KROCZ SŁAWOMIR         2 2 2 2 2 2 2 0 2   - 0 0 2 0         18
35 OLEJNIK LESŁAW         2 2 2   - 2 2 2 2 2 1 1   -   -   -         18
36 MRÓZ EDWARD            2 2 2 2   - 2 2   - 2   - 2   - 2   -         18
37 JACHOWSKI WOJCIECH     2 2 2 2 2 2 2   -   -   -   -   -   -   -         14
38 JUREK DAMIAN           2 2 0 1 0 2   - 0 2 2 2 0 2   -         15
39 CHMAREK KAROLINA       0 0 0 2 0 0 2 0   - 0 1 2 1 1         9
40 DZIURA LESZEK          0 0 2 2 2 0 2 0 0 0 0 0 2 1         11
41 GWIŻDŻ SŁAWOMIR        2 2 2   -   - 2   - 2 2   - 2   - 2   -         16
42 ŁABUZ KRZYSZTOF        2 2 2 2 2 2   -   -   -   -   -   -   -   -         12
43 GIRECKI JÓZEF          2 2 2 2 2 2   -   -   -   -   -   -   -   -         12
44 LUDWICKI BOGDAN        2 2 1 1 1 1 2 0 2 0 0   -   -   -         12
45 STOPYRA MATEUSZ        2 2 2 1 2 2   - 0   -   -   -   -   -   -         11
46 CHABRASZEWSKI DANIEL   0 2 0 2 2 2 0   -   -   -   -   -   -   -         8
47 ZARÓWNY JAN            1 2 0 2 2 1 0   -   - 0   -   -   -   -         8
48 DACYSZYN PIOTR         2 2 2 0 0 1 0 1 2 0 0 0 1 0         11
49 WRONA EDWARD           2 2 2 0   - 0   - 1 2 1 0 0 0   -         10
50 PINKIEWICZ JAN           - 0 0 1 0 0 2   - 2   -   -   -   -   -         5
51 ŚWITOŃ TOMASZ          2 1 2 1   - 2   -   - 1   -   -   -   -   -         9
52 HERCUŃ JÓZEF           0 1 0 0 0 0 2 2 0 1 0 0 0 0         6
53 LOZIA JAN              2 2 2   - 0 2 1   -   -   -   -   -   -   -         9
54 WOŹNIAK EDWARD         2 2 1 1 0 0 0 0 1   - 0 0 1   -         8
55 TABACZUK MIECZYSŁAW      - 1 2 2   -   - 0   -   - 0 0   -   -   -         5
56 TKACZ RYSZARD          2 0 0   - 0   -   - 0 1   -   -   -   -   -         3
57 WÓJCIK ANDRZEJ         0 2 0   - 0 0   - 0 0 0 0 0   -   -         2
58 TROJNAR JÓZEF            - 0   -   -   -   -   -   -   - 0 1 0   -   -         1
59 ZIĘCINA KAZIMIERZ      0 0 1   - 0   -   -   -   -   -   -   -   -   -         1

wyniki 2013 r

Data dodania (ostatniej modyfikacji): 13.02.2019

  Nazwisko i imię
MISTRZOSTWO ODDZIAŁU   2013 KATEGORIA "A"
  Nazwisko i imię Oddział konk. coef.
Mistrz ŚWIERZAWSKI KRZY.PAW. ZĄBKOWICE ŚL 20 326,18
I V-ce Mistrz DURA ROMAN & JACEK ZĄBKOWICE ŚL 20 554,10
II V-ce Mistrz PAWLAK RYSZARD ZĄBKOWICE ŚL 20 577,46
1  Przodownik GÓRSKI R.& BOREK M. ZĄBKOWICE ŚL 20 701,58
2  Przodownik SZANIAWSCY B.& P. ZĄBKOWICE ŚL 20 905,00
3  Przodownik KAWIŃSKI MIROSŁAW ZĄBKOWICE ŚL 20 1479,87
4  Przodownik LASKOWSKI RYSZARD ZĄBKOWICE ŚL 20 1488,68
5  Przodownik MAZIARZ LESŁAW ZĄBKOWICE ŚL 20 1575,48
Oddział konk.

 

coef.

         
         
         
         
         
         
         
         

Data dodania (ostatniej modyfikacji): 13.02.2019

MISTRZOSTWO ODDZIAŁU 2013 KATEGORIA "B"
  Nazwisko i imię Oddział konk. coef.
Mistrz MAZIARZ LESŁAW ZĄBKOWICE ŚL 16 288,02
I V-ce Mistrz SZKIC DANIEL ZĄBKOWICE ŚL 16 317,52
II V-ce Mistrz LASKOWSKI RYSZARD ZĄBKOWICE ŚL 16 541,72
1  Przodownik GÓRSKI R.& BOREK M. ZĄBKOWICE ŚL 16 705,80
2  Przodownik ŚWIERZAWSKI KRZY.PAW. ZĄBKOWICE ŚL 16 764,19
3  Przodownik DURA ROMAN & JACEK ZĄBKOWICE ŚL 16 889,28
4  Przodownik PAWLAK RYSZARD ZĄBKOWICE ŚL 16 944,80
5  Przodownik SZANIAWSCY B.& P. ZĄBKOWICE ŚL 16 1153,27

Data dodania (ostatniej modyfikacji): 13.02.2019

MISTRZOSTWO ODDZIAŁU 2013 KATEGORIA "C"
  Nazwisko i imię Oddział konk. coef.
Mistrz PAWLAK RYSZARD ZĄBKOWICE ŚL 9 255,01
I V-ce Mistrz GÓRSKI R.& BOREK M. ZĄBKOWICE ŚL 9 352,81
II V-ce Mistrz ŚWIERZAWSKI KRZY.PAW. ZĄBKOWICE ŚL 9 676,11
1  Przodownik SZANIAWSCY B.& P. ZĄBKOWICE ŚL 9 696,59

Data dodania (ostatniej modyfikacji): 13.02.2019

MISTRZOSTWO ODDZIAŁU  2013 KATEGORIA "D"
  Nazwisko i imię Oddział konk. coef.
Mistrz GÓRSKI R.& BOREK M. ZĄBKOWICE ŚL 45 1760,19
I V-ce Mistrz ŚWIERZAWSKI KRZY.PAW. ZĄBKOWICE ŚL 45 1766,48
II V-ce Mistrz PAWLAK RYSZARD ZĄBKOWICE ŚL 45 1777,27
1  Przodownik SZANIAWSCY B.& P. ZĄBKOWICE ŚL 45 2754,86

Data dodania (ostatniej modyfikacji): 13.02.2019

MISTRZOSTWO ODDZIAŁU 2013 MARATON
  Nazwisko i imię Oddział konk. coef.
Mistrz ŚWIERZAWSKI KRZY.PAW. ZĄBKOWICE ŚL 6 182,63
I V-ce Mistrz LASKOWSKI RYSZARD ZĄBKOWICE ŚL 6 259,82
II V-ce Mistrz SZANIAWSCY B.& P. ZĄBKOWICE ŚL 6 464,43
1  Przodownik DURA ROMAN & JACEK ZĄBKOWICE ŚL 6 696,74

Data dodania (ostatniej modyfikacji): 13.02.2019

 ZĄBKOWICE ŚLASKIE 2013- SUPER MISTRZ ODDZIAŁU
  Nazwisko i imię Oddział konk. Pkt.
Mistrz ŚWIERZAWSKI KRZY.PAW. ZĄBKOWICE ŚL 47 690,45
I V-ce Mistrz PAWLAK RYSZARD ZĄBKOWICE ŚL 47 783,80
II V-ce Mistrz MAZIARZ LESŁAW ZĄBKOWICE ŚL 47 885,19
1  Przodownik GÓRSKI R.& BOREK M. ZĄBKOWICE ŚL 47 1052,91
2  Przodownik DURA ROMAN & JACEK ZĄBKOWICE ŚL 47 1089,79
3  Przodownik SZANIAWSCY B.& P. ZĄBKOWICE ŚL 47 1515,65
4  Przodownik LASKOWSKI RYSZARD ZĄBKOWICE ŚL 47 1721,29
5  Przodownik KAWIŃSKI MIROSŁAW ZĄBKOWICE ŚL 47 2008,87

Data dodania (ostatniej modyfikacji): 13.02.2019

Ranking '2013 Oddział ZABKOWICE ŚL seria "TYPOWANE"
Kol. Imię i Nazwisko Konkursy Seryjne -"TYPOWANE"  
Hodowcy 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14     Razem  
1 ŚWIERZAWSKI KRZY.PAW.  5 5 5 5 5 5 4 5 4 5 3 5 3             59  
2 GÓRSKI R.& BOREK M.    5 5 5 5 5 5 4 5 4 5 3 5 3             54  
3 PAWLAK RYSZARD         5 5 5 5 5 5 4 5 4 5 3 5 3             59  
4 SZANIAWSCY B.& P.      5 5 5 5 5 5 4 5 4 5 3 5 3             59  
5 SZKIC DANIEL           4 5 5 5 5 5 4 5 4 5 3 5 3             58  
6 LASKOWSKI RYSZARD      5 5 5 5 5 5 3 5 4 5 3 5 3             53  
7 KAWIŃSKI MIROSŁAW      5 5 5 5 4 5 4 5 4 5 3 5 3             58  
8 DURA ROMAN & JACEK     5 5 5 5 5 5 4 5 4 5 2 5 3             58  
9 MAZIARZ LESŁAW         5 5 5 5 5 5 4 5 4 5 3 5 1             57  
10 TWOREK ANDRZEJ         2 5 5 5 5 5 4 5 4 5 3 5 3             56  
11 DULANOWSKI MARIAN      5 5 5 5 5 4 4 5 4 5 3 2 3             55  
12 LEŚNIAK CZESŁAW        5 5 2 5 5 5 4 5 3 5 3 3 3             53  
13 RADOMY ROMAN           5 5 5 4 5 5 4 5 4 5 3 4 2             56  
14 SOTOŁA ZENON           5 5 5 5 5 4 4 5 4 5 3 5 0             55  
15 JANOSZEK SŁAWOMIR      2   - 5 5 4 5 3 5 4 5 2 5 3             48  
16 SOLIŃSKI TADEUSZ       5 3 5 4 5 5 4 5 4 5 3 5   -             53  
17 NOWAK ADAM             5 5 5 5 5 5 4 5 3 5 1 5 1             54  
18 WĘGRZYN PIOTR          5 5 5 5 5 5 4 5 4 5 2 1 1             52  
19 SZKOLNY KRZYSZ. & JAN  5 4 5 5 5 5 4 5 4 3 1 3 2             51  
20 GUDZ KAZIMIERZ         3 5 5 5 5 5 3 3 2 4 3 4 2             49  
21 DOLEWSKI & BŁAŻKOWSKI  5 5 5 5 3 5 2 5 4 3 2 4 2             50  
22 KOWALCZYK AND. BOG.    5 4 0 0 5 5 4 4 4 2 2 4 3             42  
23 MICHOŃ MACIEJ          5 4 5 5 5 5 1 5 4 5 0 5 1             50  
24 SZULIKOWSKI JANUSZ     5 3 0 5 5 2 4 2 3 4 2 2 3             40  
25 WYPYCH JANUSZ          3 3 5 2 5 3 3 1 4 5 2 5 1             42  
26 POTACZEK JAN           5 5 5 5 5 5 2 2 1 4 3 1 1             44  
27 PIASECKI PAWEŁ         5 5 5 5 4 5 2 4 4 2 0 3 1             45  
28 BEREK EUGENIUSZ        5 5 3 5 5 1 2 5 1 5 2 2 1             42  
29 ALASIEWICZ TADEUSZ     5 5 5 5 5 5 2 5 1 3 0 2   -             43  
30 BULANDA BOGUSŁAW       5 3 3 4 2 0 3 3 4 2 3 3 0             35  
31 SZUMSKI JAN            0 3 0 2 5 3 2 5 4 5 1 3 1             34  
32 TETŁAK WŁADYSŁAW       5 4 1 2 2 3 4 4 2 1 2 5 1             36  
33 SZTANGRET JAN          5 0 2 2 2 2 4 5 4 4 0 1 2             33  
34 BARTOSZEK JÓZEF        5 5 5 4 0 3   - 2 3 3 1 3 3             37  
35 PADULA WIESŁAW         2 1 2 3 5 1 4 2 4 0 1 2 2             29  
36 KUCHARSKI GRZE & ZBIG  2 5 5 5 5 1 4 4 3   -   -   -   -             34  
37 KROCZ SŁAWOMIR         3 0 2 5 5 1 1 0   - 3 1 4 1             26  
38 ŁABUZ ŁUKASZ           4 5 5 5 4 3 4   -   -   -   -   -   -             30  
39 ŁABUZ KRZYSZTOF        4 5 5 5 5 5 1   -   -   -   -   -   -             30  
40 POHORELSKY JAROSLAV    4 5 5 3   - 2 0 5 1 2 0 4   -             31  
41 MOCH STANISŁAW         0 5 5 3 3   - 1 2 2 2 1 1 0             25  
42 CHABRASZEWSKI DANIEL   3 5 2 1 5 0 0 1 0 0 3 0 2             22  
43 WOŹNIAK EDWARD         4 5 3 5 4 3 0 3 0 1 0 0   -             28  
44 ŚLIPEK CZESŁAW         5 0 1 2 5 2 0 0 2 1 1 1 1             21  
45 SCHODZIŃSKA KRYSTYNA   5 5 3 5 5   -   -   -   -   -   -   -   -             23  
46 BAŃSKI PAWEŁ           5 5 5 5 4   -   -   -   -   -   -   -   -             24  
47 ROSIKOŃ MIECZYSŁAW     1 1 0 0 0 0 1 0 2 0 3 0 1             9  
48 ZARÓWNY JAN            0 1 1 0 3 0   -   - 2 1 3   - 0             11  
49 ŚLEZIAK JANUSZ         4 1 0 1 4 2 1 2 1 0 0 0 0             16  
50 OLCZYK DAMIAN          4 4 5 3 5   -   -   -   -   -   -   -   -             21  
51 SUPEŁ Z.&GAŁCZYŃSKI J. 1 1 0 0 3 1 1 0   - 1 2 0 0             10  
52 DOLEWSKA & BŁAŻKOWSKA  4 3 5 5   -   -   -   -   -   -   -   -   -             17  
53 OLEJNIK LESŁAW         5 2 2 5 2   -   -   -   -   -   -   -   -             16  
54 DZIURA LESZEK          4 0 1 0 5 0 1 2 0 0 0 0 0             13  
55 LUDWICKI BOGDAN        2 4 1 2 5   -   -   -   -   -   -   -   -             14  
56 HERCUŃ JÓZEF           0 0 0 0 3 0 0 0 0 0 0 0 3             6  
57 MOKRZYCKI J-KALFAS ST  2 2 0 0 5 1 0 1 0 0 0   - 0             11  
58 ŚWITOŃ TOMASZ          5 1 3 3 1   -   -   -   -   -   -   -   -             13  
59 LEW DARIUSZ            2 5 2 2 1 1   - 0   - 0   -   -   -             13  
60 WÓJCIK ANDRZEJ         2 4 1   - 2 0 0   -   - 0 1 0   -             10  
61 MAJCHRZAK LESZEK       2 0 0 0 2 0 2 1 0 0 0 0 0             7  
62 KALFAS MARIAN          1 0 0 1 2 0 1 0 0 0 0 0 1             6  
63 BRZĘCZEK BOGUSŁAW      2 1 2 0 2 1 1   -   -   -   -   -   -             9  
64 LOZIA JAN              5 2 4   -   - 0   -   -   -   -   -   -   -             11  
65 MYDLARZ BOGDAN         1 1 2 0 3   -   -   -   -   -   - 0 0             7  
66 DACYSZYN PIOTR         0 3 0 1 2   -   -   -   -   -   -   -   -             6  
67 TABACZUK MIECZYSŁAW    1   -   - 0 4   -   -   -   -   -   -   -   -             5  
68 PASIERB GRZEGORZ       0 2 1 0 3   -   -   -   -   -   -   -   -             6  
69 WRONA RYSZARD          0 0 0   - 4 0 0   -   -   -   -   -   -             4  
70 ZAJĄC LEON             0 0 0 1 1 0 0 0 0 0   - 1 0             3  
71 STOPYRA MATEUSZ        0 0 0 0 3   -   -   - 0   - 0   -   -             3  
72 WRONA EDWARD           3 0 1 0 0 0   - 0   - 0   - 0 0             4  
73 KARCZEWSKI MARIAN      0   -   - 0 2 0 0 0   -   -   - 0   -             2  
74 KUBICA JÓZEF             - 0 1   -   - 0 1 0 0   - 0 0 0             2  
75 TROJNAR JÓZEF          0 0   - 0 2   -   -   -   -   -   -   -   -             2  
76 PINKIEWICZ JAN         0 1 0 1   - 0 0 0   - 0 0   -   -             2  
77 LIPIŃSKI WŁADYSŁAW     0 0 0 1   -   -   -   -   -   -   -   -   -             1  
78 BEKALSKI STANISŁAW     0   - 0 0 1   -   -   -   -   -   -   -   -             1  
79 GOŁĘBIOWSKI STANISŁAW  2 0 0   - 0 0 0   -   -   -   -   -   -             2  
80 MACHNICKI DAWID        0 1 0 0   -   -   -   -   -   -   -   -   -             1  

Data dodania (ostatniej modyfikacji): 13.02.2019

Ranking '2013 Oddział ZĄBKOWICE ŚL - seria z "CAŁOŚCI GOŁĘBI NA SPISIE" 
Kol. Imię i Nazwisko Konkursy Seryjne "z CAŁOSCI GOŁĘBI NA SPISIE "  
  Hodowcy 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13  
1 PAWLAK RYSZARD         7 7 7 7 7 7 6 7 6 7 4 7 4  
2 GÓRSKI R.& BOREK M.    7 7 7 7 7 7 6 7 6 7 4 7 4  
3 DURA ROMAN & JACEK     7 7 7 7 7 7 6 7 6 7 4 7 4  
4 SZANIAWSCY B.& P.      7 7 7 7 7 7 6 7 6 7 4 7 4  
5 ŚWIERZAWSKI KRZY.PAW.  7 7 7 7 7 7 4 7 6 7 4 7 4  
6 MAZIARZ LESŁAW         7 7 7 7 7 7 6 7 6 7 4 7 2  
7 LASKOWSKI RYSZARD      7 7 7 0 7 7 3 7 6 7 4 7 4  
8 SZKIC DANIEL           7 7 7 7 7 7 6 7 6 7 3 7 3  
9 LEŚNIAK CZESŁAW        7 7 6 7 7 7 6 7 3 7 4 6 4  
10 KAWIŃSKI MIROSŁAW      7 7 7 7 6 7 4 7 4 7 3 7 4  
11 TWOREK ANDRZEJ         4 7 7 7 7 7 6 7 5 6 3 6 4  
12 SOLIŃSKI TADEUSZ       7 7 7 7 7 7 6 7 6 7 3 7   -  
13 NOWAK ADAM             7 7 7 7 7 7 6 7 3 7 1 7 4  
14 DULANOWSKI MARIAN      7 7 6 7 7 4 6 6 5 7 4 3 4  
15 RADOMY ROMAN           7 7 7 7 7 7 5 7 4 6 4 4 3  
16 SOTOŁA ZENON           7 7 7 7 7 4 6 7 6 6 4 7 0  
17 SZKOLNY KRZYSZ. & JAN  7 7 7 7 7 7 6 7 4 7 2 4 2  
18 JANOSZEK SŁAWOMIR      7   - 7 7 7 7 3 7 4 7 3 7 3  
19 DOLEWSKI & BŁAŻKOWSKI  7 7 7 7 5 7 3 7 6 5 2 5 2  
20 WĘGRZYN PIOTR          7 7 7 7 7 7 6 5 4 7 2 1 1  
21 SZULIKOWSKI JANUSZ     7 5 2 7 7 3 5 2 3 6 4 4 4  
22 KOWALCZYK AND. BOG.    7 7 0 0 7 7 4 6 5 3 2 5 4  
23 GUDZ KAZIMIERZ         7 7 7 7 7 6 3 4 2 4 3 5 2  
24 MICHOŃ MACIEJ          7 4 7 7 7 7 1 7 4 5 0 7 1  
25 TETŁAK WŁADYSŁAW       7 7 1 3 7 4 6 7 2 1 3 5 2  
26 WYPYCH JANUSZ          7 3 7 2 7 3 3 4 4 7 2 7 1  
27 SZTANGRET JAN          7 2 7 3 7 2 6 5 5 5 1 1 3  
28 BARTOSZEK JÓZEF        7 7 7 7 2 3   - 4 3 4 4 5 3  
29 BEREK EUGENIUSZ        7 7 7 7 7 1 3 7 1 5 3 2 1  
30 POTACZEK JAN           7 7 7 7 7 7 2 2 1 5 3 1 1  
31 ALASIEWICZ TADEUSZ     7 7 7 7 7 7 2 5 1 6 1 2   -  
32 PIASECKI PAWEŁ         7 7 7 7 6 6 2 4 4 2 0 3 1  
33 SZUMSKI JAN            7 3 0 3 7 3 2 7 5 7 1 3 1  
34 BULANDA BOGUSŁAW       7 7 7 4 2 0 3 4 4 4 4 4 0  
35 PADULA WIESŁAW         7 2 3 4 7 1 4 3 4 0 3 2 2  
36 KUCHARSKI GRZE & ZBIG  7 7 7 7 7 1 5 4 3   -   -   -   -  
37 ŁABUZ KRZYSZTOF        7 7 7 7 7 7 3   -   -   -   -   -   -  
38 ŁABUZ ŁUKASZ           7 7 7 7 7 3 4   -   -   -   -   -   -  
39 MOCH STANISŁAW         7 7 7 6 4   - 1 2 2 2 1 1 0  
40 KROCZ SŁAWOMIR         5 1 3 6 7 1 1 1   - 3 1 4 1  
41 POHORELSKY JAROSLAV    7 7 7 3   - 4 0 6 1 2   - 4   -  
42 ROSIKOŃ MIECZYSŁAW     3 1 0 1 6 0 1 0 2 0 4 0 3  
43 CHABRASZEWSKI DANIEL   4 7 2 1 6 0 1 1 0 0 4 0 2  
44 WOŹNIAK EDWARD         6 7 3 7 5 3 0 3 0 1 0 0   -  
45 BAŃSKI PAWEŁ           7 7 7 7 7   -   -   -   -   -   -   -   -  
46 SCHODZIŃSKA KRYSTYNA   7 7 7 7 7   -   -   -   -   -   -   -   -  
47 ŚLIPEK CZESŁAW         7 0 1 2 5 2 0 0 2 1 1 1 1  
48 ZARÓWNY JAN            0 1 1 0 6 0   -   - 2 1 4   - 1  
49 OLCZYK DAMIAN          6 7 7 5 7   -   -   -   -   -   -   -   -  
50 MOKRZYCKI J-KALFAS ST  6 4 0 0 7 1 2 3 0 0 1   - 0  
51 SUPEŁ Z.&GAŁCZYŃSKI J. 4 2 0 0 7 1 1 0   - 1 3 1 0  
52 ŚLEZIAK JANUSZ         7 3 0 1 6 2 1 2 1 0 1 0 0  
53 OLEJNIK LESŁAW         7 3 6 6 6   -   -   -   -   -   -   -   -  
54 DOLEWSKA & BŁAŻKOWSKA  7 7 7 7   -   -   -   -   -   -   -   -   -  
55 HERCUŃ JÓZEF           0 0 0 0 5 0 0 0 0 0 2 0 4  
56 DZIURA LESZEK          4 0 1 0 7 0 3 2 0 0 0 0 0  
57 ŚWITOŃ TOMASZ          7 2 3 3 5   -   -   -   -   -   -   -   -  
58 LUDWICKI BOGDAN        4 5 1 2 6   -   -   -   -   -   -   -   -  
59 LEW DARIUSZ            2 6 2 2 1 1   - 0   - 0   -   -   -  
60 BRZĘCZEK BOGUSŁAW      4 1 2 0 2 1 1   -   -   -   -   -   -  
61 MAJCHRZAK LESZEK       3 0 0 0 2 0 2 1 0 0 0 0 0  
62 KALFAS MARIAN          1 0 1 1 2 0 1 0 0 0 0 0 1  
63 WÓJCIK ANDRZEJ         2 4 1   - 2 0 0   -   - 0 1 0   -  
64 LOZIA JAN              7 3 5   -   - 0   -   -   -   -   -   -   -  
65 WRONA RYSZARD          2 0 0   - 6 0 0   -   -   -   -   -   -  
66 MYDLARZ BOGDAN         1 2 2 0 4   -   -   -   -   -   - 0 0  
67 PASIERB GRZEGORZ       1 2 1 0 4   -   -   -   -   -   -   -   -  
68 DACYSZYN PIOTR         0 3 0 1 2   -   -   -   -   -   -   -   -  
69 TABACZUK MIECZYSŁAW    1   -   - 0 4   -   -   -   -   -   -   -   -  
70 KARCZEWSKI MARIAN      2   -   - 0 3 0 0 0   -   -   - 0   -  
71 STOPYRA MATEUSZ        2 0 0 0 3   -   -   - 0   - 0   -   -  
72 LIPIŃSKI WŁADYSŁAW     0 0 0 3   -   -   -   -   -   -   -   -   -  
73 ZAJĄC LEON             0 0 0 1 1 0 0 0 0 0   - 1 0  
74 TROJNAR JÓZEF          1 1   - 0 2   -   -   -   -   -   -   -   -  
75 GOŁĘBIOWSKI STANISŁAW  3 3 0   - 0 0 0   -   -   -   -   -   -  
76 WRONA EDWARD           3 0 1 0 0 0   - 0   - 0   - 0 0  
77 KUBICA JÓZEF             - 0 1   -   - 0 1 0 0   - 0 0 0  
78 PINKIEWICZ JAN         0 1 0 1   - 0 0 0   - 0 0   -   -  
79 MACHNICKI DAWID        0 3 0 0   -   -   -   -   -   -   -   -   -  
80 BEKALSKI STANISŁAW     0   - 0 0 1   -   -   -   -   -   -   -   -  

Data dodania (ostatniej modyfikacji): 13.02.2019

Ranking '2013 Oddział ZĄBKOWICE ŚL - seria z "50 - tki" 
Kol. Imię i Nazwisko Konkursy Seryjne "z 50-tki "
  Hodowcy 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
1 ŚWIERZAWSKI KRZY.PAW.  6 6 6 5 5 5 4 5 4 5 3 5 3
2 GÓRSKI R.& BOREK M.    6 6 6 5 5 5 4 5 4 5 3 5 3
3 PAWLAK RYSZARD         6 6 6 5 5 5 4 5 4 5 3 5 3
4 DURA ROMAN & JACEK     6 6 6 5 5 5 4 5 4 5 3 5 3
5 SZANIAWSCY B.& P.      6 6 6 5 5 5 4 5 4 5 3 5 3
6 SZKIC DANIEL           6 6 6 5 5 5 4 5 4 5 3 5 3
7 KAWIŃSKI MIROSŁAW      6 6 6 5 5 5 4 5 4 5 3 5 3
8 LASKOWSKI RYSZARD      6 6 6 5 5 5 3 5 4 5 3 5 3
9 MAZIARZ LESŁAW         6 6 6 5 5 5 4 5 4 5 3 5 2
10 TWOREK ANDRZEJ         4 6 6 5 5 5 4 5 4 5 3 5 3
11 LEŚNIAK CZESŁAW        6 6 6 5 5 5 4 5 3 5 3 5 3
12 RADOMY ROMAN           6 6 6 5 5 5 4 5 4 5 3 4 3
13 DULANOWSKI MARIAN      6 6 5 5 5 4 4 5 4 5 3 3 3
14 JANOSZEK SŁAWOMIR      6   - 6 5 5 5 3 5 4 5 3 5 3
15 NOWAK ADAM             6 6 6 5 5 5 4 5 3 5 1 5 3
16 SOLIŃSKI TADEUSZ       6 6 6 5 5 5 4 5 4 5 3 5   -
17 DOLEWSKI & BŁAŻKOWSKI  6 6 6 5 5 5 3 5 4 5 2 5 2
18 SZKOLNY KRZYSZ. & JAN  6 6 6 5 5 5 4 5 3 5 2 3 2
19 SOTOŁA ZENON           6 6 6 4 5 4 4 5 4 5 3 5 0
20 GUDZ KAZIMIERZ         6 6 6 5 5 5 3 4 2 4 3 5 2
21 WĘGRZYN PIOTR          6 6 6 5 5 5 4 5 4 5 2 1 1
22 SZULIKOWSKI JANUSZ     6 4 1 5 5 2 4 2 3 5 3 4 3
23 KOWALCZYK AND. BOG.    6 6 0 0 5 5 4 4 4 1 2 4 3
24 MICHOŃ MACIEJ          6 4 6 5 5 5 1 5 4 5 0 5 1
25 WYPYCH JANUSZ          6 3 6 2 5 3 3 3 4 5 2 5 0
26 POTACZEK JAN           6 6 6 5 5 5 2 2 1 5 3 1 1
27 PIASECKI PAWEŁ         6 6 6 5 5 5 2 4 4 2 0 3 1
28 PADULA WIESŁAW         6 2 3 4 5 1 4 3 4 0 3 2 2
29 BULANDA BOGUSŁAW       6 6 6 3 2 0 3 4 4 4 3 4 0
30 SZTANGRET JAN          6 1 3 3 5 2 4 4 4 5 1 1 2
31 BEREK EUGENIUSZ        6 6 6 5 5 1 3 5 1 4 2 1 1
32 TETŁAK WŁADYSŁAW       6 6 1 3 5 4 4 5 2 1 1 5 1
33 SZUMSKI JAN            5 3 0 3 5 3 2 5 4 5 1 3 1
34 ALASIEWICZ TADEUSZ     6 6 6 5 5 5 2 4 1 5 0 2   -
35 BARTOSZEK JÓZEF        6 6 3 4 1 3   - 1 3 2 3 4 3
36 KUCHARSKI GRZE & ZBIG  6 6 6 5 5 1 4 4 3   -   -   -   -
37 ŁABUZ KRZYSZTOF        6 6 6 5 5 5 3   -   -   -   -   -   -
38 KROCZ SŁAWOMIR         5 1 3 5 5 1 1 1   - 3 1 4 1
39 MOCH STANISŁAW         6 6 6 5 3   - 1 1 1 2 1 1 0
40 ŁABUZ ŁUKASZ           6 6 6 5 5 2 3   -   -   -   -   -   -
41 POHORELSKY JAROSLAV    6 6 6 3   - 2 0 5 1 2 0 4   -
42 CHABRASZEWSKI DANIEL   4 6 2 1 5 0 1 1 0 0 3 0 2
43 WOŹNIAK EDWARD         6 6 3 5 5 3 0 3 0 1 0 0   -
44 ROSIKOŃ MIECZYSŁAW     3 1 0 1 5 0 1 0 2 0 3 0 2
45 ŚLIPEK CZESŁAW         6 0 1 2 5 2 0 0 2 1 1 1 1
46 BAŃSKI PAWEŁ           6 6 6 5 5   -   -   -   -   -   -   -   -
47 SCHODZIŃSKA KRYSTYNA   6 6 6 5 5   -   -   -   -   -   -   -   -
48 SUPEŁ Z.&GAŁCZYŃSKI J. 4 2 0 0 5 1 1 0   - 1 3 1 0
49 ZARÓWNY JAN            0 1 1 0 5 0   -   - 2 1 3   - 1
50 ŚLEZIAK JANUSZ         6 3 0 1 5 2 1 1 1 0 1 0 0
51 OLCZYK DAMIAN          6 6 6 4 5   -   -   -   -   -   -   -   -
52 OLEJNIK LESŁAW         6 3 6 5 5   -   -   -   -   -   -   -   -
53 HERCUŃ JÓZEF           0 0 0 0 4 0 0 0 0 0 2 0 3
54 DOLEWSKA & BŁAŻKOWSKA  6 6 6 5   -   -   -   -   -   -   -   -   -
55 MOKRZYCKI J-KALFAS ST  3 2 0 0 5 0 1 3 0 0 1   - 0
56 DZIURA LESZEK          4 0 1 0 5 0 3 2 0 0 0 0 0
57 ŚWITOŃ TOMASZ          6 1 3 3 4   -   -   -   -   -   -   -   -
58 LUDWICKI BOGDAN        4 5 1 2 5   -   -   -   -   -   -   -   -
59 LEW DARIUSZ            2 6 2 2 1 1   - 0   - 0   -   -   -
60 WÓJCIK ANDRZEJ         2 4 1   - 2 0 0   -   - 0 1 0   -
61 BRZĘCZEK BOGUSŁAW      3 1 2 0 2 1 1   -   -   -   -   -   -
62 KALFAS MARIAN          0 0 1 1 2 0 1 0 0 0 0 0 1
63 LOZIA JAN              6 3 5   -   - 0   -   -   -   -   -   -   -
64 MAJCHRZAK LESZEK       2 0 0 0 1 0 2 1 0 0 0 0 0
65 WRONA RYSZARD          2 0 0   - 5 0 0   -   -   -   -   -   -
66 MYDLARZ BOGDAN         1 1 2 0 4   -   -   -   -   -   - 0 0
67 PASIERB GRZEGORZ       1 2 1 0 4   -   -   -   -   -   -   -   -
68 DACYSZYN PIOTR         0 3 0 1 2   -   -   -   -   -   -   -   -
69 TABACZUK MIECZYSŁAW    1   -   - 0 4   -   -   -   -   -   -   -   -
70 KARCZEWSKI MARIAN      2   -   - 0 3 0 0 0   -   -   - 0   -
71 STOPYRA MATEUSZ        2 0 0 0 3   -   -   - 0   - 0   -   -
72 LIPIŃSKI WŁADYSŁAW     0 0 0 3   -   -   -   -   -   -   -   -   -
73 GOŁĘBIOWSKI STANISŁAW  2 3 0   - 0 0 0   -   -   -   -   -   -
74 ZAJĄC LEON             0 0 0 1 1 0 0 0 0 0   - 0 0
75 WRONA EDWARD           3 0 1 0 0 0   - 0   - 0   - 0 0
76 KUBICA JÓZEF             - 0 1   -   - 0 1 0 0   - 0 0 0
77 TROJNAR JÓZEF          0 0   - 0 2   -   -   -   -   -   -   -   -
78 PINKIEWICZ JAN         0 1 0 1   - 0 0 0   - 0 0   -   -
79 MACHNICKI DAWID        0 3 0 0   -   -   -   -   -   -   -   -   -
80 BEKALSKI STANISŁAW     0   - 0 0 1   -   -   -   -   -   -   -   -

Sezon

Sezon 2019 - gołębie młode

Sezon 2019 - gołębie dorosłe